ONS TEAM

Stichting Het Danspaleis
Nieuwpoortkade 2A / D086
1055 RX Amsterdam

 

Algemene telefoonnummer: 06 33 30 60 83
Algemene e-mailadres: info@hetdanspaleis.com

Suna Duijf

Oprichter, Directeur & PD

suna@hetdanspaleis.com

Marleen Engbersen

Accountmanager

marleen@hetdanspaleis.com

Chermain Pubben

Bureau Manager

info@hetdanspaleis.com

Iris Arkenbout

Producent Danspaleis

iris@hetdanspaleis.com

Robin Jaegers

Producent Speciale Edities & PD Danspaleis

robin@hetdanspaleis.com

Lisa Stronks

Producent Muzieksalon & Danser en Bouwer

lisa@hetdanspaleis.com

Bo Prenger

Vrijwilligerscoördinator Randstad

bo@hetdanspaleis.com

Arrienne Verrips

Vrijwilligerscoördinator

arrienne@hetdanspaleis.com

Petra Welboren

Vrijwilligerscoördinator Zuid Nederland

petra@hetdanspaleis.com

Frank van Bommel

Vloer Team | Danser en Bouwer

Lotte Dijkstra

Vloer Team | Danser en Bouwer

Martin van Leusden

Vloer Team | Danser en Bouwer

Leon Brill

PD Danspaleis & Muzieksalon

Dieuwer Duijf 

PD Danspaleis & Muzieksalon

Bart-Jan Oosting

PD Danspaleis

Lisa Goudzwaard

PD Muzieksalon

Emily Kroes

PD Muzieksalon

Dick Ronteltap

PD Muzieksalon

Rens van der Sluis

PD Muzieksalon

Paul van Wees

PD Muzieksalon

Rick Witlox

PD Muzieksalon

Bestuursleden van Het Danspaleis zijn Sandra Bindi (voorzitter),

Jan Gerritse (penningmeester) en Esther Verhoeven (bestuurslid).

 

Klik op de foto’s voor meer informatie over onze bestuursleden.