ONS TEAM

Stichting Het Danspaleis
Nieuwpoortkade 2A / D086
1055 RX Amsterdam

 

Algemene telefoonnummer: 06 33 30 60 83
Algemene e-mailadres: info@hetdanspaleis.com

Suna Duijf

Artistiek leider en PD

suna@hetdanspaleis.com

Nora van der Horst

Gebiedscoördinator Amsterdam

nora@hetdanspaleis.com

Marleen Engbersen

Dansmakelaar

dansmakelaar@hetdanspaleis.com

Dieuwer Duijf 

Projectleider De Muzieksalon en PD

Bureau assistente

dieuwer@hetdanspaleis.com

Anneke Hoogervorst

Bureau assistente

info@hetdanspaleis.com

Arrienne Verrips

Vrijwilligerscoördinator

arrienne@hetdanspaleis.com

Petra Welboren

Vrijwilligerscoördinator Eindhoven

petra@hetdanspaleis.com

Robin Jaegers

Productie en PD

robin@hetdanspaleis.com

Lotte Dijkstra

Productie

lotte@hetdanspaleis.com

Tess Semin

Grafisch Vormgever

tess@hetdanspaleis.com

Frank van Bommel

Danser en Bouwer

Martin van Leusden

Danser en Bouwer

Wouter Roos

Danser en Bouwer

Bart-Jan Oosting

PD

Bestuursleden van Het Danspaleis zijn Sandra Bindi (voorzitter),

Jan Gerritse (penningmeester) en Esther Verhoeven (bestuurslid).

 

Klik op de foto’s voor meer informatie over onze bestuursleden.