ONS TEAM

Stichting Het Danspaleis
Nieuwpoortkade 2A / D086
1055 RX Amsterdam

Algemene telefoonnummer: 06 33 30 60 83
Algemene e-mailadres: info@hetdanspaleis.com

Suna Duijf

Oprichter, Creatief Directeur & PD

suna@hetdanspaleis.com

Ellen de Boer

Zakelijk Directeur

ellen@hetdanspaleis.com

Marleen Engbersen

Accountmanager

marleen@hetdanspaleis.com

Geeske Zwemer

Officemanager

geeske@hetdanspaleis.com

Dana Hoyer

Producent Danspaleis & Vrijwilligerscoördinator

dana@hetdanspaleis.com

Hedwig van der Geer

Producent Danspaleis

hedwig@hetdanspaleis.com

Iris Arkenbout

Producent Radio Danspaleis

iris@hetdanspaleis.com

Robin Jaegers

Producent, PD Danspaleis & Radio crew
robin@hetdanspaleis.com

Frank van Bommel

Vloer Team | Danser en Bouwer, PD Danspaleis & Radio crew

Martin van Leusden

Vloer Team | Danser en Bouwer & Radio crew

Leon Brill

PD Danspaleis & Huiskamer Danspaleis

Dillon Lewis

PD Danspaleis

Wouter Roos

PD Danspaleis

Dieuwer Duijf

PD Danspaleis & Huiskamer Danspaleis

Bart-Jan Oosting

PD Danspaleis

Emily Kroes

PD Huiskamer Danspaleis

Paul van Wees

PD Huiskamer Danspaleis

Harry Hummel

PD Huiskamer Danspaleis

Karin Post

Vloer Team | Danser & Bouwer

Dorien van der Kruk

Contactpersoon fans & bezoekers
dorien@hetdanspaleis.com

Bestuursleden van Het Danspaleis:

 

Olga Plokhooij

Voorzitter

Martien Giele

Penningmeester

Jacob de Baan

Secretaris