ONS TEAM

Stichting Het Danspaleis
Nieuwpoortkade 2A / D086
1055 RX Amsterdam

 

06 33 30 60 83
info@hetdanspaleis.com

Suna Duijf

Artistiek leider en PD

suna@hetdanspaleis.com

Nora van der Horst

Gebiedscoördinator Amsterdam

nora@hetdanspaleis.com

Judith van Uden

Dansmakelaar, Marketing & PR

dansmakelaar@hetdanspaleis.com

Dieuwer Duijf

Projectleider De Muzieksalon en PD

dieuwer@hetdanspaleis.com

Robin Jaegers

PD en Productie

robin@hetdanspaleis.com

Lotte Dijkstra

Productie

lotte@hetdanspaleis.com

Tess Semin

Grafisch Vormgever

tess@hetdanspaleis.com

Frank van Bommel

Danser en bouwer

Martin van Leusden

Danser en bouwer

Wouter Roos

Danser en bouwer

Bart-Jan Oosting

PD

Bestuursleden van Het Danspaleis zijn Sandra Bindi (voorzitter),

Jan Gerritse (penningmeester) en Esther Verhoeven (bestuurslid).

 

Klik op de foto’s voor meer informatie over onze bestuursleden.