ONS TEAM

Stichting Het Danspaleis
Nieuwpoortkade 2A / D086
1055 RX Amsterdam

Algemene telefoonnummer: 06 33 30 60 83
Algemene e-mailadres: info@hetdanspaleis.com

Suna Duijf

Oprichter, Directeur & PD

suna@hetdanspaleis.com

Marleen Engbersen

Accountmanager

marleen@hetdanspaleis.com

Petra Welboren

Fondsenwerver

petra@hetdanspaleis.com

Dana Hoyer

Producent Danspaleis & Vrijwilligerscoördinator

dana@hetdanspaleis.com

Hedwig van der Geer

Producent Danspaleis

 

hedwig@hetdanspaleis.com

Iris Arkenbout

Producent Radio Danspaleis

 

iris@hetdanspaleis.com

Irma de Jong

PR & Officemanager

irma@hetdanspaleis.com

Robin Jaegers

PD Danspaleis & Radio crew

Frank van Bommel

Vloer Team | Danser en Bouwer & Radio crew

Martin van Leusden

Vloer Team | Danser en Bouwer & Radio crew

Leon Brill

PD Danspaleis & Huiskamer Danspaleis

Dieuwer Duijf 

PD Danspaleis & Huiskamer Danspaleis

Bart-Jan Oosting

PD Danspaleis

Emily Kroes

PD Huiskamer Danspaleis

Dick Ronteltap

PD Huiskamer Danspaleis

Paul van Wees

PD Huiskamer Danspaleis

Rick Witlox

PD Huiskamer Danspaleis

Bestuursleden van Het Danspaleis zijn Olga Plokhooij (voorzitter),

Martien Giele (penningmeester) en Jacob de Baan (secretaris).

 

Olga Plokhooij

Voorzitter

Martien Giele

Penningmeester

Jacob de Baan

Secretaris