ONS TEAM

Stichting Het Danspaleis
Nieuwpoortkade 2A / D086
1055 RX Amsterdam

 

Algemene telefoonnummer: 06 33 30 60 83
Algemene e-mailadres: info@hetdanspaleis.com

Suna Duijf

Oprichter, Directeur & PD

suna@hetdanspaleis.com

Marleen Engbersen

Accountmanager

marleen@hetdanspaleis.com

Iris Arkenbout

Producent Danspaleis

iris@hetdanspaleis.com

Robin Jaegers

Producent Speciale Edities & PD Danspaleis

robin@hetdanspaleis.com

Lisa Stronks

Producent Muzieksalon & Danser en Bouwer

lisa@hetdanspaleis.com

Bo Prenger

Online communicatie & Vrijwilligerscoördinatie

bo@hetdanspaleis.com

Petra Welboren

Fondsenwerver & Vrijwilligerscoördinator

petra@hetdanspaleis.com

Frank van Bommel

Vloer Team | Danser en Bouwer

Lotte Dijkstra

Vloer Team | Danser en Bouwer

Martin van Leusden

Vloer Team | Danser en Bouwer

Leon Brill

PD Danspaleis & Muzieksalon

Dieuwer Duijf 

PD Danspaleis & Muzieksalon

Bart-Jan Oosting

PD Danspaleis

Lisa Goudzwaard

PD Muzieksalon

Emily Kroes

PD Muzieksalon

Dick Ronteltap

PD Muzieksalon

Paul van Wees

PD Muzieksalon

Rick Witlox

PD Muzieksalon

Bestuursleden van Het Danspaleis zijn Olga Plokhooij (voorzitter),

Martien Giele (penningmeester) en Jacob de Baan (secretaris).

 

 

 

Olga Plokhooij

Voorzitter

Martien Giele

Penningmeester

Jacob de Baan

Secretaris