ONS TEAM

Stichting Het Danspaleis
Nieuwpoortkade 2A / D086
1055 RX Amsterdam

Algemene telefoonnummer: 06 33 30 60 83
Algemene e-mailadres: info@hetdanspaleis.com

Suna Duijf

Oprichter, Creatief Directeur & PD

suna@hetdanspaleis.com

Ellen de Boer

Zakelijk Directeur

ellen@hetdanspaleis.com

Marleen Engbersen

Accountmanager

marleen@hetdanspaleis.com

Irma de Jong

PR & Officemanager

irma@hetdanspaleis.com

Dana Hoyer

Producent Danspaleis & Vrijwilligerscoördinator

dana@hetdanspaleis.com

Hedwig van der Geer

Producent Danspaleis

hedwig@hetdanspaleis.com

Iris Arkenbout

Producent Radio Danspaleis

iris@hetdanspaleis.com

Robin Jaegers

PD Danspaleis & Radio crew

Frank van Bommel

Vloer Team | Danser en Bouwer & Radio crew

Martin van Leusden

Vloer Team | Danser en Bouwer & Radio crew

Leon Brill

PD Danspaleis & Huiskamer Danspaleis

Dieuwer Duijf

PD Danspaleis & Huiskamer Danspaleis

Bart-Jan Oosting

PD Danspaleis

Dillon Lewis

PD Danspaleis

Wouter Roos

PD Danspaleis

Emily Kroes

PD Huiskamer Danspaleis

Paul van Wees

PD Huiskamer Danspaleis

Dick Ronteltap

PD Huiskamer Danspaleis

Rick Witlox

PD Huiskamer Danspaleis

Bestuursleden van Het Danspaleis:

 

Olga Plokhooij

Voorzitter

Martien Giele

Penningmeester

Jacob de Baan

Secretaris