ONS TEAM

Stichting Het Danspaleis
Nieuwpoortkade 2A / D086
1055 RX Amsterdam

 

06 33 30 60 83
info@hetdanspaleis.com

Suna Duijf

Artistiek leider en PD

suna@hetdanspaleis.com

Karin van den Berg

Zakelijk leider
karin@hetdanspaleis.com

Denise Schellinger

Operationeel Manager

denise@hetdanspaleis.com

Cloë Petit

PR en Communicatie
cloe@hetdanspaleis.com

Tess Semin

Grafisch Vormgever

tess@hetdanspaleis.com

Kim Renskers

Dansmakelaar

kim@hetdanspaleis.com

Robin Jaegers

PD en Productie

robin@hetdanspaleis.com

Lotte Dijkstra

Productie

lotte@hetdanspaleis.com

Desirée Botterman

Vrijwilligerscoördinator Amsterdam

desiree@hetdanspaleis.com

Talitha Holl

Gebiedscoördinator Rotterdam

talitha@hetdanspaleis.com

Dieuwer Duijf

Projectleider De Muzieksalon en PD

dieuwer@hetdanspaleis.com

Josette de Vroeg

Projectleider Een Praatje en een Plaatje

josette@hetdanspaleis.com

Kim Zonneveld

Coördinator Amsterdam
Een Praatje en een Plaatje

kimzonneveld@hetdanspaleis.com

Frank van Bommel

Danser en bouwer

Han Bosman

PD

Martin van Leusden

Danser en bouwer

Sari Kiel

Coördinator De Muzieksalon

sari@hetdanspaleis.com

Aukje IJpma

Coördinator De Muzieksalon

aukje@hetdanspaleis.com

Bart-Jan Oosting

PD

Bestuursleden van Het Danspaleis zijn Sandra Bindi (voorzitter),

Jan Gerritse (penningmeester) en Esther Verhoeven (bestuurslid). 

 

Sandra Bindi

Voorzitter

Jan Gerritse

Penningmeester

Esther Verhoeven

Bestuurslid