ONS TEAM

Stichting Het Danspaleis
Nieuwpoortkade 2A / D086
1055 RX Amsterdam

 

06 33 30 60 83
info@hetdanspaleis.com

Suna Duijf

Artistiek leider en PD

suna@hetdanspaleis.com

Karin van den Berg

Zakelijk leider
karin@hetdanspaleis.com

Frédérique Arnold

PR en Communicatie
frederique@hetdanspaleis.com

Kim Renskers

Dansmakelaar

kim@hetdanspaleis.com

Desirée Botterman

Bureaumanager en Vrijwilligerscoördinator Amsterdam

desiree@hetdanspaleis.com

Robin Jaegers

PD en Productie

robin@hetdanspaleis.com

Lotte Dijkstra

Productie

lotte@hetdanspaleis.com

Dieuwer Duijf

Projectleider De Muzieksalon en PD

dieuwer@hetdanspaleis.com

Josette de Vroeg

Projectleider Een Praatje en een Plaatje

josette@hetdanspaleis.com

Frank van Bommel

Danser en bouwer

Dorien Kuijntjes

Vrijwilligerscoördinator Rotterdam

dorien.kuijntjes@hetdanspaleis.com

Han Bosman

PD

Tess Semin

Grafisch Vormgever

tess@hetdanspaleis.com

Ariane Nooteboom

Coördinator Rotterdam
Een Praatje en een Plaatje

ariane@hetdanspaleis.com

Fleur Ramos-Krenten

Coördinator Rotterdam

Een Praatje en een Plaatje

fleur@hetdanspaleis.com

Martin van Leusden

Danser en bouwer

Kim Zonneveld

Coördinator Amsterdam
Een Praatje en een Plaatje

kimzonneveld@hetdanspaleis.com

Sari Kiel

Coördinator De Muzieksalon

sari@hetdanspaleis.com

Aukje IJpma

Coördinator De Muzieksalon

aukje@hetdanspaleis.com

Mike Boissevain

Danser en bouwer

Bart-Jan Oosting

PD

Bestuursleden van Het Danspaleis zijn Sandra Bindi (voorzitter),

Anneke Wilms (penningmeester) en Esther Verhoeven (bestuurslid). 

 

Het Danspaleis wordt zakelijk geadviseerd door Martien Giele van de SESAM Academie. 

Sandra Bindi

Voorzitter

Anneke Wilms

Penningmeester

Esther Verhoeven

Bestuurslid

Martien Giele

Financieel adviseur